تصویر نویسنده

۳۰ فروردین ۱۳۹۹

0

چرا به یک طراح وب سایت حرفه ای نیاز دارید؟

مقاله

آیا تا کنون به این نکته فکر کرده اید که وب سایت شما آنگونه که باید عمل نمی کند؟ و شما دلیل آن را نمی دانید؟ دلیل آن بسیار ساده است. وب سایت شما بجای آنکه توسط یک طراح وب سایت حرفه ای طراحی شود توسط یک طراح آماتور طراحی شده است و یا شما با استفاده از سایت سازها و پلاگین های مختلف اقدام به طراحی وب سایت خود کرده اید.

در نتیجه، شما با یک وب سایت ضعیف طرف هستید که توانایی کافی برای جذب کاربران را ندارد.

مهم نیست که شما در چه زمینه ای فعالیت دارید. به عبارت دیگر، در هر زمینه ای که مشغول به کار هستید، داشتن یک وب سایت با عملکرد خوب در جذب مخاطب امری ضروری است و ایجاد یک وب سایت حرفه ای باید توسط یک طراح وب سایت حرفه ای انجام شود.

چرا باید یک طراح وب سایت حرفه ای استخدام کنید؟

فرقی نمی کند که شما قصد ایجاد یک سایت جدید را داشته باشید و یا در پی نوسازی وب سایت خود باشید. در هر دو صورت یک طراح وب سایت حرفه ای می تواند این کار را بهتر از هرکس دیگری انجام دهد.

در این مطلب برخی از دلایلی که چرا باید یک طراح وب سایت حرفه ای استخدام کنید ، آورده شده است.

تا مطمئن شوید وب سایت شما درجه یک است

اگر وب سایت شما ابزار اصلی بازاریابی شما است، شما باید مطمئن شوید که یک تجربه کاربری جذاب برای کاربرانتان ایجاد کنید. وب سایت باید تعاملی و پویا باشد و این دو مهم با الگوهای ساده قابل پیاده سازی نیستند.

در سالهای اخیر، به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی و روند جدید بازاریابی دیجیتال ، تغییرات جدی در طراحی وب سایت ها ایجاد شده است و این بدان معنی است که فقط بهترین افراد و با دانش مناسب در این زمینه می توانند برای شما وب سایت طراحی کنند.

برای استراتژی آنلاین بهتر

حتی اگر شما یک طراحی عالی برای وب سایت خود ایجاد کنید، قرار دادن محتوای اشتباه در وبا سایت می تواند همه چیز را خراب کند. به همین دلیل شما نیاز به یک استراتژی مناسب دارید تا به شما در رسیدن به هدفی که دارید کمک کند.

کار با افراد حرفه ای به شما کمک می کند تا وب سایتی بر اساس یک استراتژی روشن ایجاد کنید. آنها وب سایت را با در نظر گرفتن الگوی شغلی و اهداف سازمانی آینده شما طراحی می کنند.

برای ایجاد یک طراحی واکنشگرا

همانطور که فناوری پیشرفت می کند، تعداد فزاینده ای از کاربران اینترنت به جای رایانه یا لپ تاپ خود از تلفن های هوشمند و تبلت های خود استفاده می کنند. از این رو ، بسیار مهم است که وب سایت شما با این فناوری ها سازگار باشد.

اگر تجارت شما دارای وب سایت سازگار برای موبایل نیست، این احتمال وجود دارد که شما بخش بزرگی از مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید.

بنابراین، طراحان حرفه ای وب می توانند به راحتی از فناوری واکنشگرا برای ایجاد وب سایت شما استفاده کند و اطمینان حاصل کنند که مشتریان شما آن را می پسندند.

برای SEO

SEO یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، یک عامل فوق العاده مهم برای هر شغلی است که می خواهد در دنیای آنلاین رقابت کند.

اصلا مهم نیست که وب سایت شما چقدر زیبا طراحی شده باشد. اگر کاربران نتوانند وب سایت شما را در نتیجه موتورهای جستجو پیدا کنند، سایت شما تقریبا به هیچ دردی نمی خورد!

یک طراح وب سایت حرفه ای و آگاه بر مفاهیم سئو قادر است تا وب سایت شما را در موتورهای جستجو مثل گوگل بهینه کند. با این کار شما فرصت های بیشتری برای جلب توجه مخاطبین بالقوه خود خواهید داشت.

برای اینکه وب سایت شما بروز باشد

کار شما حتی پس از داشتن یک وب سایت با طراحی مناسب تمام نمی شود. موارد خاصی در وب سایت شما وجود دارد که نیاز به به روزرسانی و نگهداری مناسب دارد.

فرم ها، صفحات فرود، افزونه ها، ماژول ها و … چیزهایی هستند که ممکن است به بروزرسانی نیاز داشته باشند. بروزرسانی این موارد بهتر است توسط یک فرد حرفه ای انجام شود.

برای به دست آوردن یک طراحی رقابتی

بعضی اوقات، صاحبان مشاغل کوچک، وب سایت های خود را برای صرفه جویی در هزینه ها، خودشان طراحی می کنند. در نتیجه، در بهترین حالت، یک وب سایت با ظاهری متوسط و پر از نقص ایجاد می شود و مخاطب را به خود جلب نمی کند.

استخدام یک طراح وب متخصص می تواند تفاوت بین یک وب سایت ممتاز و یک وب سایت متوسط را برجسته کند. از آنجا که وب سایت شما می تواند اولین تصور مشتریان از تجارت شما باشد، شما باید با استفاده از وب سایت خود از رقبای خود جلوتر باشید.

برای افزودن ویژگی های پیچیده تر

با رشد کسب و کار شما، ممکن است بخواهید برخی از ویژگی های جدید را به وب سایت خود اضافه کنید. در این موقعیت اگر سعی کنید این کار را خودتان انجام دهید، می تواند اشتباه پیش برود.

به عنوان یک آماتور، ممکن است شما تصور درستی نداشته باشید که کدام ویژگی را باید به وب سایت خود اضافه کنید که مطابق تجارت شما باشد. اما یک طراح وب سایت می تواند با استفاده از تجربه قبلی خود در ساخت وب سایت های دیگر و دانش خود در زمینه تحقیقات بازار و روند رفتار مصرف کننده به شما کمک موثری کند.

برای صرفه جویی در وقت

اکنون همه چیز دیجیتالی شده است، کسب و کار شما چطور؟

می توان گفت امروزه، تقریبا هر کسب و کاری دیجیتالی شده است و در این موقعیت اگر مشتریان شما مجبور باشند برای استفاده از خدمات شما، به جای مراجعه آنلاین از مراجعه حضوری استفاده کنند، برایشان بسیار وقت گیر باشد.

ایجاد کسب و کار آنلاین می تواند زمان زیادی را هم برای شما و هم برای مشتریانتان ذخیره کند.

سخن پایانی

امروزه، داشتن یک وب سایت حرفه ای برای به دست آوردن اعتبار و جلب اعتماد مشتریان ضروری است. مهم نیست که تجارت شما چقدر کوچک باشد، اگر وب سایتی کاملاً کاربردی و با طراحی خوب داشته باشید، بازهم می توانید با شرکت های بزرگتر رقابت کنید.

کمک گرفتن از یک طراح وب سایت حرفه ای همیشه ایده خوبی است زیرا نتیجه اش داشتن یک وب سایت عالی است که هم ارزش برند شما را بالا می برد و هم فروش شما را افزایش خواهد داد.

۰ ۰ votes
رأی دهی به مقاله